Вид на проживання

в Україні

 1. ProAudit
 2. Юридичні послуги
 3. Міграційне право
 4. Вид на проживання в Україні

Що ми пропонуємо

Наша команда кваліфікованих юристів та інших експертів в галузі міграційного права допоможуть оперативно оформити постійний і тимчасовий вид на проживання в Україні. Крім того, ми пропонуємо вичерпну юридичну консультацію та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми гарантуємо якість наданих послуг та повну конфіденційність.

Які переваги посвідки на проживання в Україні

Іноземець з видом на проживання в Україні отримує ряд переваг у вигляді прав, серед яких:

 • право на отримання громадянства України;
 • право на освіту;
 • право на працевлаштування (при постійному вигляді на проживання);
 • право на банківське обслуговування;
 • право на пенсійне забезпечення;
 • право на безмитне ввезення особистого автомобіля та інші.

Постійний вид на проживання в Україні

Оформлення посвідки на проживання в Україні дає ряд переваг, серед яких:

 • безперешкодний в’їзд на територію України без візи в будь-який час;
 • необмежені терміни перебування на території країни;
 • можливість офіційного працевлаштування без оформлення будь-яких дозволів;
 • звільнення від сплати консульського збору, медичної страховки та інших обов’язкових внесків та платежів для іноземців та осіб без громадянства.

Важливо відзначити, що посвідка на постійне проживання підлягає обміну при досягненні 25 і 45 років.

Постійний вид на проживання в Україні може отримати певний перелік людей, який чітко прописана в українському законодавстві.

Щоб оформити посвідку на проживання в Україні, необхідно подати набір документів, основним серед яких є документ, що підтверджує підстави. Оформлення посвідки на проживання в Україні має ряд особливостей і юридичних тонкощів, які необхідно знати, тому таке питання краще довірити нам – професіоналам. Ми готові допомогти вам отримати посвідку на проживання в Україні до 85 р. д. і за помірною вартістю.

Іноземці або особи без громадянства, які перебувають на території України і хочуть далі проживати, обов’язково повинні отримати вид на проживання. Цей офіційний документ посвідчує особу та підтверджує право на постійне або тимчасове проживання в нашій державі.

Залежно від підстав, вид на проживання в Україні поділяється на постійний і тимчасовий. Головною відмітною особливістю кожного з них є термін дії. Постійний вид на проживання в Україні надається безстроково, а тимчасовий діє один рік.

Згідно з правилами, іноземець може перебувати на території України не більше 90 днів протягом 180 днів від дня першого в’їзду. Тому отримати посвідку на проживання в Україні — це легальний спосіб залишитися в країні. Отримати його швидко і без проблем допоможуть наші фахівці.

Тимчасовий вид на проживання в Україні (для працюючих)

Отримати тимчасову посвідку на проживання в Україні можуть іноземці та особи без громадянства, які вже прибули в Україну, які не мають підстав на отримання постійного виду на проживання, але відкрили тут свій бізнес або їх запросили на роботу. При цьому ви отримаєте ряд переваг, серед яких:

 • легальне проживання на території України терміном до одного року;
 • необмежена кількість відвідувань України;
 • можливість привести і легалізувати членів своєї сім’ї;
 • можливість звертатися до консульства інших країн на території України для отримання візи.

Щоб оформити посвідку на проживання вам необхідно звернутися в Міграційну службу, відстояти нескінченні черги, заповнити масу документів і чекати на відповідь. При цьому найменші неточності і помилки можуть затягнути цей процес, тому краще відразу звернутися до нас.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Наші експерти готові оформити тимчасовий вид на проживання в Україні, а також відповість на всі питання, що виникли підготує необхідні документи та клопотання про надання виду на проживання. Ми можемо представляти ваші інтереси в органах міграційної служби. У середньому оформлення посвідки на тимчасове проживання до 10 р. д.

Вартість оформлення виду на проживання

Наша компанія відрізняється доступною і демократичною вартістю юридичних послуг. Завдяки індивідуальному підходу, наші співробітники чітко визначають ціну послуги з урахуванням ступеня складності та особливостей клієнта. Орієнтовний тариф можна розрахувати за допомогою Калькулятора, який представлений на нашому сайті.

/uk/yuridichni-poslugi/migratsijne-pravo/vid-na-prozhivannya-v-ukrayini/