Реєстрація іноземних громадян

 1. ProAudit
 2. Юридичні послуги
 3. Міграційне право
 4. Реєстрація іноземних громадян

Що ми пропонуємо

Реєстрація іноземних громадян – трудомісткий процес, і, щоб його прискорити, рекомендуємо звернутися в нашу компанію ProAudit. Завдяки нашому штату кваліфікованих юристів та інших експертів, які мають багаторічний досвід роботи в даній області і знають всі тонкощі і нюанси, ми гарантуємо 100% результат і якість наданих послуг.

Ми пропонуємо:

 • вичерпну і грамотну юридичну консультацію;
 • представлення ваших інтересів в Міграційних органах;
 • підготовку необхідних документів та інше.

Виникли питання? Дзвоніть прямо зараз за вказаними телефонами.

Підстави для реєстрації іноземних громадян

Тимчасова реєстрація іноземних громадян можлива при наявності вагомих підстав, серед яких:

 • догляд за хворим членом сім’ї, проходження курсу лікування, оформлення спадщини, вагітність чи пологи, отримання дозволу на імміграцію чи оформлення українського громадянства;
 • в’їзд по короткостроковій візі або з країни з безвізовим режимом;
 • в’їзд за транзитною візою в разі вимушеної зупинки в Україні через непередбачуваних обставин (стихійного лиха, захворювання, ремонту автомобільного засобу та ін);
 • в’їзд по довгостроковій візі в разі неоформления виду на проживання з поважних причин.

Реєстрація іноземних громадян здійснюються органами Державної міграційної служби. Процедура починається з подання заяви, яку необхідно подати нерезидентам до закінчення законного терміну перебування в Україні. Тому дуже важливо звернутися до нас вчасно, щоб в майбутньому уникнути штрафних санкцій і депортації.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Згідно українського законодавства, іноземні громадяни та особи без громадянства, які прибули в Україну на законних підставах, можуть перебувати на території держави в термін, який вказаний у візі (при візовому режимі) або терміном не більше 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду (при безвізовому режимі).

Реєстрація іноземних громадян належить до обов’язкових процедур для продовження строку перебування на території країни за умови дотримання законних підстав. Українським законодавством передбачені штрафні санкції у випадку відсутності такої реєстрації у іноземного громадянина. Крім того, можлива депортація і заборона на в’їзд в Україну на термін до 5 років. Тому до питання реєстрації необхідно підходити максимально відповідально. Щоб заощадити час і сили, краще звернутися до нашим професійним юристам, який швидко і без проблем допоможуть з реєстрацією іноземних громадян.

Вартість реєстрації іноземних громадян

Наша цінова політика відрізняється доступністю і демократичністю. Завдяки індивідуальному підходу, наші фахівці визначають вартість послуг особисто для кожного клієнта з урахуванням його особливостей і ступеня складності випадку. Орієнтовний тариф можна дізнатися за допомогою Калькулятора розрахунку цін на послуги, який перебуває на нашому сайті.
З нами ви забудете про нескінченних чергах, тонни необхідних документів. Ми допоможемо вам заощадити сили і час. Дізнатися більше інформації можна за вказаними на сайті телефонами. Телефонуйте прямо зараз!

/uk/yuridichni-poslugi/migratsijne-pravo/reyestratsiya-inozemnih-gromadyan/