Дозвіл на роботу

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо повний комплекс послуг, в який входять:

  • професійна консультація;
  • підготовка пакетів документів та допомога в оформленні довідок;
  • представлення інтересів клієнта в компетентних органах.

Завдяки знанню вимог, що встановлені законодавством, юридичної грамотності та багаторічному досвіду роботи, наші фахівці можуть гарантувати 100% позитивний результат!

Випадки, коли потрібно дозвіл на працевлаштування в Україні

Дозвіл на роботу видається Державним центром зайнятості за місцем знаходження роботодавця і діє протягом одного року з можливістю продовження. Згідно з українським законодавством, оформити дозвіл на роботу можна в наступних випадках:

  • при відсутності кваліфікованих фахівців, які спроможні виконувати відповідний вид роботи;
  • для працевлаштування засновника компанія;
  • у рамках зовнішньоекономічного договору, за умови, що кількість іноземних працівників не буде перевищувати половини працівників-резидентів;
  • у рамках внутрішньокорпоративної цессионарии, тобто тимчасового переведення працівника іноземного підприємства в Україну для надання послуг місцевої компанії.

Кожен випадок вимагає свій пакет документів. Щоб не витрачати час на вивчення нормативних актів, пошуку прикладів заповнення бланків, стояння в нескінченних чергах, звертайтеся до нас. Ми допоможемо отримати дозвіл на працевлаштування оперативно терміном від 15 р. д.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Дозвіл на роботу для іноземця в Україні являє собою документ, який надає роботодавцю право використовувати працю іноземця на конкретній посаді. Отримання дозволу на працевлаштування іноземця має стати для вас першим кроком, якщо ви планує прийняти на роботу іноземного громадянина. Законодавством України передбачені серйозні штрафні санкції у разі відсутності такого дозволу.

Оформити дозвіл на роботу — трудомісткий і складний процес. Неправильне оформлення документів, неповний пакет документації, недотримання вимог – все це може призвести до збільшення тривалості процесу або взагалі до відмови. Тому краще всього це питання повністю довірити нам! Ми пропонуємо послуги по отриманню дозволу на роботу іноземного громадянина в Україні за прийнятною вартістю. Ми – команда кваліфікованих юристів та експертів, яка допоможе швидко і без проблем оформити дозвіл на роботу і заощадити час і сили.

Вартість отримання дозволу на працевлаштування

Наші ціни на юридичні послуги відрізняються доступністю і приемлемостью. Крім того, ми допоможемо вам заощадити дорогоцінний час і сили. Орієнтовний тариф можна дізнатися на сайті за допомогою спеціального калькулятора. Вартість послуг визначається з урахуванням особливостей і ступеня складності вашого питання і попередньо обговорюється.
Ми гарантуємо якість надаваних послуг і конфіденційність нашим клієнтам. Наша компанія налаштована на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. З повним переліком наших послуг ви можете ознайомитися на сайті. Більше деталей — у фахівців за вказаними телефону. Телефонуйте прямо зараз!

/uk/yuridichni-poslugi/migratsijne-pravo/dozvil-na-robotu/