Реєстрація авторських прав

  1. ProAudit
  2. Юридичні послуги
  3. Ліцензування та Торгові марки
  4. Реєстрація авторських прав

Отримання патенту

Патент являє собою документ, що видається патентним органом від імені держави, засвідчує авторство або встановлює виключне право власності на його використання. Оформити патент можна на результат інтелектуальної діяльності в області технології (на винахід, корисну модель) або художнього конструювання (на промисловий зразок). Патент діє на території тієї країни, де він був отриманий.

Процедура отримання патенту — трудомістка, яка вимагає ретельної підготовки, вивчення нормативної бази, заповнення купи документів. Найменша помилка може не тільки затягнути процес отримання, але і зовсім стати причиною відмови. Не потрібно витрачати свої сили і нерви, звертайтеся до наших фахівців, які допоможуть швидко і без проблем отримати патент. Крім того, наша команда юристів з багаторічним досвідом роботи проконсультує вас і розповість вимоги, які встановлюються для того, щоб отримати патент.

Реєстрація авторського права

Реєстрація авторських прав – непростий процес, але вкрай необхідний в сучасному суспільстві. З-за зростання рівня цифрового піратства, реєстрація авторського права є єдиним захистом від незаконного поширення і використання результатів творчої діяльності.

Авторське право являє собою галузь юриспруденції, яка регулює правовідносини, пов’язані зі створенням і використанням авторських творів в галузі науки, літератури, мистецтва та інших напрямків творчої діяльності людини. Воно включає в себе майнові та немайнові права, які належать автору. Об’єктом авторського права може виступати тільки результат творчої праці, зафіксований на матеріальному носії.

Процедура реєстрації авторського права відрізняється своєю трудомісткістю і складністю. Щоб уникнути відмови в реєстрації та мінімізувати помилки у заповненні необхідних документів, радимо скористатися послугами наших професіоналів.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Інтелектуальні права — це закріплені законом права, які є результатом інтелектуальної діяльності в науковій, промислової, художній і літературній галузях. Об’єктом такого права є інтелектуальна власність, до якої належать винаходи, корисні моделі, промислові зразки, товарні знаки тощо.

Сьогодні питання про захист інтелектуальної власності в Україні стоїть гостро. Жоден автор не застрахований від спроб незаконного поширення власного продукту. А притягнення до відповідальності порушників – вкрай складний і практично нереальний процес. Тому про захист своїх інтелектуальних прав необхідно подбати заздалегідь проконсультувавшись у наших фахівців.

Ми пропонує широкий спектр послуг у галузі інтелектуального права. Наша досвідчена команда професіоналів допоможе отримати патент в Україні, зареєструвати авторські права або торговельну марку. Ми гарантує оперативність і високу якість послуг.

Вартість юридичних послуг у галузі інтелектуального права

Ми пропонуємо прийнятні і демократичні ціна на послуги по реєстрації інтелектуальних прав. З кожним клієнтом попередньо обговорюється тариф, який визначається з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу і ступеня складності питання. Приблизну вартість можна розрахувати на Калькуляторі, який розміщений на нашому сайті. Виникли питання? Звертайтеся до наших фахівців за вказаними телефонами.

/uk/yuridichni-poslugi/litsenzuvannya-ta-torgovi-marki/reyestratsiya-avtorskih-prav/