Ліцензування та Торгові марки

Захистіть свій бізнес

 1. ProAudit
 2. Юридичні послуги
 3. Ліцензування та Торгові марки

Лицензирование и ТМ

Що ми пропонуємо

Звернувшись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг з реєстрації торгової марки. Дана процедура потребує юридичної грамотності та знань — тоді реєстрація товарного знака пройде швидко і без зайвих фінансових витрат. Цей процес займає в середньому 12-14 місяців.

Наша команда професійних юристів і експертів, які мають значний досвід роботи гарантують високу якість надаваних послуг. Ми готові проконсультувати вас в питанні про реєстрацію торговельної марки, самостійно підготуємо пакет необхідних документів і подамо в уповноважені органи. Команда ProAudit буде відстежувати і своєчасно контролювати весь процес, а також повідомляти вам про результати.

Співпраця з нами розпочинається з укладення договору, в якому прописані всі деталі. Ми гарантуємо конфіденційність наданої нам інформації та несемо відповідальність за її розголошення. Доступ до ваших даних будуть мати тільки ті працівники, які безпосередньо зайняті вашим процесом.

Також ми пропонуємо послугу з попередньої перевірки торгової марки на схожість з іншими. Така процедура не є обов’язковою, але саме вона допоможе визначити ризики і шанси на реєстрацію і вчасно внести корективи. А це заощадить не тільки ваші гроші, але й дорогоцінний час.

Що дає реєстрація Торгової марки

Реєстрація торговельного знака дає ряд переваг, які, однозначно, будуть корисні для розвитку вашого бізнесу, а саме:

 • повна безпека бізнесу, продукції чи товару;
 • виключне право користування;
 • можливість продати франшизу;
 • можливість реєстрації престижного домену.

Про реєстрацію торгової марки слід замислитися на етапі планування вашого бізнесу. А наші фахівці допоможуть в цьому питанні.

Незалежно від форми торгового знака, реєстрація на нього діє протягом 10 років. З моменту подачі заявки біля торгової марки можна ставити позначення «ТМ», яке означає, що діє попередній захист. Після закінчення процесу поряд ставиться значок ®, який говорить про закінчення реєстрації.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Часто початківці бізнесмени матеріальні питання ставлять на перший план. Першочерговим завданням для них є пошук приміщення, придбання обладнання і техніки, закупівля товару та інше. Мало хто замислюється про захист своєї інтелектуальної власності, безпосередньо про захист торгової марки або знака. Адже грамотно зареєстрована торгова марка – це перший крок на шляху до успішного бізнесу.

Торговельна марка являє собою позначення або комбінацію, головним завданням якого є відмінність товару чи послуги від таких самих аналогічних товарів і послуг іншого виробника. Такий знак може бути у вигляді слів, цифр, картинки, символи, поєднання кольорів і поєднання всього перерахованого. Реєстрація торговельної марки є ефективним способом захисту бізнесу.

Процес реєстрації трудомісткий і довгий, тому краще всього довірити цю процедуру нам, компанії ProAudit, – справжнім професіоналам і знавців своєї справи. Ми допоможемо вам правильно і грамотно зареєструвати торговий знак і по-справжньому захистити своє дітище від зазіхань недобросовісних конкурентів.

Безумовно, реєстрація торгової марки не є обов’язковою дією, а правом власника. Але тільки подумайте, що буде, якщо раптом вашу торгову марку почне використовувати хтось інший? Довести свої права в такому випадку буде нереально.

Якими бувають торгові марки

 • Словесна торговельна марка – окремі слова, словосполучення чи слоган. При цьому можна вибрати певний шрифт і колір.
 • Зображувальна торговельна марка – малюнок або зображення на різні тематики. Це може бути орнамент, візерунки, геометричні фігури та інше, а також зображення слів в незвичайній формі.
 • Комбінована торговельна марка – поєднання частини слова, букв, цифр і малюнка.
 • Об’ємна торговельна марка – тривимірний знак. Зазвичай це унікальна упаковка продукту.

Варто зазначити, що законодавством України також передбачено перелік позначень і символів, які заборонено використовувати при створенні своєї торгової марки.

Вартість реєстрації торгової марки

Вартість реєстрації торговельної марки визначається в індивідуальному порядку для кожного клієнта, з урахуванням особливостей його діяльності. Орієнтовну вартість можна дізнатися на нашому сайті за допомогою Калькулятора розрахунку цін на послуги.
Більше інформації — у наших консультантів за вказаними телефонами.

/uk/yuridichni-poslugi/litsenzuvannya-ta-torgovi-marki/