Реєстрація змін

Внесення змін в установчі документи

Що ми пропонуємо

Команда ProAudit складається з кваліфікованих бухгалтерів, аудиторів, юристів та інших експертів, які мають значний досвід роботи в даній сфері. Ми пропонуємо вам допомогу у реєстрації таких змін:

  • Зміни керівника підприємства;
  • Зміни видів діяльності (заміна КВЕД);
  • Зміни складу засновників;
  • Зміни юридичної адреси;
  • Зміни назви підприємства;
  • Зміни статутного капіталу підприємства і інші зміни статутних документів.

Порядок процедури внесення змін повністю прописаний чинними законодавчими актами. У середньому внесення перерахованих змін в документи займе від 1 робочого дня.

Для співпраці з нами необхідно підписати договір. Вам не потрібно покидати затишний офіс, наші співробітники приїдуть до вас, щоб забрати необхідні документи або уповноважена особа може приїхати в офіс до нас. Ми гарантуємо конфіденційність отриманих даних. Доступ до них мають тільки ті працівники, які безпосередньо задіяні в процесі. По завершенню процесу ви отримуєте витяг з ЄДРПОУ та печатку (при зміні назви підприємства) з внесеними змінами.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Згідно з законодавством України, інформація про юридичну особу, які вносяться в установчі документи (статут підприємства, договір товариства та інші), в разі виникнення будь-яких змін, що вимагає своєчасної реєстрації в офіційному порядку шляхом внесення в ЄДР (Єдиний державний реєстр) юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Внесення змін в установчі документи є нескладною процедурою, однак має масу юридичних тонкощів і вимагає певних знань, тому краще звернутися за допомогою до нашим професіоналам.

Одним з видів юридичних послуг, які пропонує компанія «ПроАудит», є реєстрація змін в документах підприємства або фірми, незалежно від форми власності та виду діяльності. Ми гарантуємо оперативність і високу якість послуг. З нами ви забудете про нескінченних чергах, заповнення тонни документів, – ми все беремо на себе!

Вартість реєстрації змін

Послуги нашої компанії відрізняються доступністю і приемлемостью цін, а також оперативністю і якістю. Попередньо наші співробітники визначають вартість послуги з урахуванням особливостей вашого бізнесу. Приблизний тариф ви можете дізнатися самостійно на нашому сайті за допомогою Калькулятора розрахунку ціни за послуги.
Виникли питання? Звертайтеся до наших фахівців за вказаними телефонами.

/uk/yuridichni-poslugi/korporativne-pravo/reyestratsiya-zmin/