Юридичні послуги

Якісно і оперативно

 1. ProAudit
 2. Юридичні послуги

Види юридичних послуг

Які юридичні послуги ми пропонуємо

Ведення бізнесу в Україні неможливо без оформлення різної документації, укладення договорів з контрагентами, отримання дозволів, ліцензій та іншого. Але головною і основною проблемою є те, що кожне нове дія регулюється певними правилами і нормами законодавства. Особливістю українського законодавства є часта його зміна і наявність безлічі підзаконних нормативних актів, тому проконтролювати правильність дій у сфері корпоративного та іншого права досить складно. Щоб уникнути таких проблем, краще всього довіритися професіоналам і звернутися за допомогою до нашим фахівцям.
Ми пропонуємо широкий спектр юридичних послуг в галузі корпоративного та міграційного права, ліцензування та інтелектуальної власності. Команда ProAudit оперативно та якісно допоможе вашому бізнесу незалежно від форми власності та виду діяльності. Звертайтеся до нас і отримаєте грамотну правову допомогу як щодо поточних питань корпоративного управління, в питаннях створення, реорганізації та ліквідації підприємства або фірми, так і в інших юридичних питаннях.

Потрібна юридична допомога? Ми готові вам допомогти! Завдяки штату кваліфікованих фахівців, ми пропонуємо грамотну і оперативну юридичну допомогу в таких питаннях:

Корпоративне право

 1. Реєстрація бізнесу будь-якої форми власності
  Згідно з чинним законодавством, будь-який бізнес повинен бути зареєстрований в обов’язковому порядку. І ми допоможемо вам не лише визначити найбільш оптимальний варіант організаційно-правової форми, але й зареєструвати майбутнє підприємство. Крім того, компанія ProAudit надати повний супровід по бухгалтерського обліку на умовах аутсорсингу. Більше деталей — у наших фахівців.
 2. Реєстрація різних змін в документи підприємства
  Кожна зміна вимагає обов’язкової реєстрації в установленому порядку. Щоб зміни вступили в силу, необхідно правильне оформлення. Звертайтеся до наших експертів за допомогою!
 3. Ліквідація підприємств незалежно від організаційно-правової форми (ТОВ, ПП, ФОП (СПД).
  Ліквідація підприємства являє собою комплекс заходів щодо зупинення господарської діяльності та проходження всіх перевірок контролюючих органах. Це процес дуже складний і трудомісткий, тому краще всього довіритися професіоналам компанії ProAudit. Ми пропонуємо оперативні та якісні юридичні послуги по закриттю підприємства незалежно від форми власності та виду діяльності.
 4. Консультація, підготовка і експертиза документів:
  • усна консультація;
  • письмова консультація (юридичний висновок з посиланнями на нормативно-правові акти);
  • розробка та складання договорів різної складності;
  • правова експертиза документів;
  • підготовка претензій та ін.

Наші юристи та інші фахівці готові надати оперативну та вичерпну консультацію в області бухгалтерського і податкового обліку. Ми допоможемо розібратися в тонкощах законодавства і уникнути штрафів та інших проблем.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Ліцензія та інтелектуальна власність

 • реєстрація Торгової марки (1 клас);
 • патентування пристроїв, способів, речовин, зовнішнього вигляду виробу;
 • реєстрація авторського права;
 • ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами та алкогольними напоями;
 • ліцензія на оптову торгівлю тютюновими виробами та алкогольними напоями;
 • будівельна ліцензія;
 • транспортна ліцензія;
 • ліцензія на медичну практику;
 • ліцензія на працевлаштування за кордоном.

Багаторічна практика наших фахівців доводить, що грамотно зареєстрована торгова марка є одним з головних факторів успіху бізнесу, завдяки якому можна надійно захистити права власника. А питання захисту інтелектуальної власності в Україні варто вкрай гостро.

Міграційне право

 • отримання номера платника податків (ідентифікаційний номер);
 • дозвіл на працевлаштування в Україні;
 • Вид на тимчасове проживання в Україні (для працюючих);
 • Продовження терміну перебування в Україні;
 • Вид на постійне проживання в Україні.

Не секрет, що робота міграційних служб бажає кращого: постійні черги, велика кількість документів, які необхідно заповнити, при цьому часта зміна законодавчих норм. А найменша помилка при заповненні може затягнути і без того довгий процес отримання необхідних документів. Ми допоможемо вам заощадити свої сили і час. Звертайтеся до наших фахівців в області міграційного права.

Вартість юридичних послуг

Ціни на юридичні послуги від експертів ProAudit відрізняються приемлемостью і доступністю. Вартість визначається індивідуально для кожного клієнта з урахуванням ступеня складності і особливості бізнесу. Орієнтовний тариф можна дізнатися за допомогою калькулятора, який представлений на сайті.
Наша компанія пропонує довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Ми готові представляти і виступати в ваших інтересах і стати надійним діловим партнером. Ми готові вирішити питання будь-якої складності в вашу користь!

/uk/yuridichni-poslugi/