Фінансовий аудит для IATA

Акредитація в IATA – що це і для чого вона необхідна

Тим для кого літаки не більше ніж зручний і швидкий засіб подорожувати, абревіатура IATA не скаже нічого. Але для тих, хто має відношення до повітряних перевезень з точки зору бізнесу, будучи власником або співвласником авіакомпанії, акредитація в IATA – вельми бажана мета. Що це? Чим допоможе? І при чому тут ми? Розповімо далі.

Що таке IATA

Дана абревіатура розшифровується як «International Air Transport Association», що в перекладі означає «Міжнародна асоціація повітряного транспорту». Заснована вона була e далекому 1945 році в Канаді. А мета її заснування – зробити перельоти більш безпечними, комфортабельними і максимально вигідними.

Асоціація об’єднує в собі авіакомпанії, які всі як одна відповідають цілому списку вимог. Треба відзначити, що список досить чималий. І до нього належать найрізноманітніші аспекти, починаючи технічним обслуговуванням літаків і закінчуючи тарифною сіткою авіакомпанії. Щорічно все більше і більше авіакомпаній, як нових, так і тих, які прийшли на ринок далеко не вчора, подають заявки на отримання акредитації. А в разі схвалення отримують доступ до системи BSP.

Система BSP, що розшифровується як «Billing & Settlement Plan», була створена для спрощення та підвищення ефективності в питанні взаєморозрахунків між пасажирами і перевізниками. На практиці це виглядає таким чином, що, маючи доступ до системи і, відповідно, можливість здійснювати продаж квитків за допомогою неї, компанія забезпечує собі і більший рівень уваги з боку пасажирів, і зростання продажів.

Проходження акредитації IATA і наша допомога

Щоб авіакомпанія могла стати повноправною учасницею IATA і користуватися можливостями, що відкриваються, вона повинна пройти акредитацію, надавши результати аудиту фінансової звітності. І більш того, ці результати повинні оновлюватися раз на рік, щоб представники IATA мали на руках підтвердження того, що компанія гідна бути членом організації.

Аудит фінансової звітності не можна зробити самостійно. Точніше, фізично це можливо. Але результат такого аудиту ніхто навіть не почне розглядати. А все тому, що цей аудит повинна проводити спеціальна організація, в котрій не просто є фахівці з цієї галузі, а й ліцензія на виконання даної роботи.

При подачі документів на проходження акредитації в першу чергу представники IATA дивляться – хто проводив аудит фінансової звітності. І якщо інформації не буде або ж у компанії буде відсутній дозвіл на цей вид робіт – документи не приймуть до розгляду.

Наші фахівці зможуть допомогти вам у вирішенні питання, незалежно від того:

– відноситься ваша компанія до IATA і аудит потрібен для продовження реєстрації;

– документи будуть вперше подаватися на вступ до IATA.

У нашому колективі є фахівці необхідної кваліфікації, які зроблять все якісно і по суті, щоб результат аудиту був прийнятий без необхідності внесення виправлень. А також у нас є всі необхідні дозвільні документи, що гарантує прийняття виконаного нашими співробітниками аудиту на розгляд.

Фінансовий аудит для IATA повинен однозначно проводити професіонал. І це основна причина, по якій довірити нам це завдання буде правильним рішенням.