Фінансовий аудит гранту

Фінансування організації за рахунок донора або грантодавця вже перестало бути ознакою лише неприбуткових і благодійних організацій. Сьогодні в Україні за грантові кошти здійснюється все більше культурних і освітніх проектів, за донорські гроші відкриваються стартапи і фінансуються інноваційні рішення.

Якщо ви готуєтеся до участі в конкурсі на отримання гранту або ваша організація вже співпрацює з грантодавцем, згідно з контрактом ви зобов’язані пройти незалежну аудиторську перевірку. Це робиться для того, щоб звітувати перед грантодавцем про використання коштів за договором про надання гранту.

Зазвичай у грантодавців досить жорсткі вимоги до організацій та підприємців, які претендують на матеріальну допомогу від них. Тому незалежний аудит – це ще й підтвердження вашої благонадійності й порядності, який переконає грантодавця в цільовому використанні його грошей.

Щоб не турбуватися про фінансову прозорість і репутацію вашої компанії в очах грантодавця, пропонуємо скористатися допомогою наших висококваліфікованих аудиторів в рамках послуги фінансового аудиту. Протягом більше 10 років наші фахівці компанії ProAudit надають аудит фінансових звітів з використання гранту для підприємств і підприємців, а також проводять усі необхідні процедури для підтвердження фактичного цільового витрачання коштів, виділених за договором на отримання гранту.

За результатами перевірки, аудитор готує аудиторський звіт про використання коштів, перевіряє достовірність витрат, відображених у звіті про цільове використання гранту та їхнє цільове призначення.

Наявність в аудиторської компанії теоретичних знань і практичних навичок щодо дотримання різних вимог донорів до звіту аудитора є запорукою того, що аудиторський звіт про використання гранту буде прийнятий донором і, відповідно, підприємство зможе успішно продовжити виконання проекту. ProAudit дотримується всіх необхідних вимог, які висуває донор до складання звіту про використання гранту за проектом і до аудиторської фірми. Наша компанія має великий досвід проведення фінансового аудиту грантових проектів, а про якість наших послуг говорять нові і подовжені грантові договори донорів з нашими клієнтами.

Вартість аудиту залежить від умов надання гранту, й для кожного клієнта розраховується індивідуально. Дізнатися вартість послуги фінансового аудиту вашої компанії ви можете, скориставшись будь-яким зручним вам каналом комунікації.