Податкове планування

Оптимізація оподаткування

 1. ProAudit
 2. Консалтингові послуги
 3. Податкове планування

Ми надаємо вам легальні способи зменшення податкових зобов’язань, які засновані на використанні можливостей, наданих чинним законодавством. Нашою основною метою є мінімізація податкових виплат і недопущення штрафних санкцій. Що сьогодні особливо актуально для будь-якого виду бізнесу! Адже не секрет, що кожна компанія, і ви – не виняток, зацікавлена в зниженні податкового навантаження і скорочення платежів без порушення податкового законодавства.

Що можуть зробити наші фахівці

Команда ProAudit – це кваліфіковані бухгалтери, аудитори, юристи та інші фахівці з багаторічним досвідом роботи. Ми пропонуємо вам:

 • провести перевірку діючих схем оподаткування, які використовують штатний бухгалтер;
 • здійснити аналіз і усунути системні помилки в податковому обліку;
 • оцінити ризики застосування оптимізаційних схем;
 • розробити і впровадити нові схеми оплати податків і платежів;
 • всебічну консультацію щодо оподаткування та податкового законодавства та інше.

Актуальність даної послуги обумовлена частими змінами в Податковому кодексі, а також великою кількістю окремих податкових законів і підзаконних актів, які з легкістю можна упустити. Наші фахівці мають багаторічний досвід в сфері податкової оптимізації і готові запропонувати ефективні методи і способи мінімізації податків і платежів.

Також наші фахівці допоможуть:

 • правильно сплачувати податки, адже кожен платник податків повинен знати діючі податкове законодавство і вміти своєчасно і правильно вносити податкові платежі;
 • оптимізувати податки і платежі шляхом планування співвідношення доходів і витрат у кожному податковому періоді, постійного аналізу свої фінансових результатів;
 • мінімізувати податки, використовуючи законні методи.

Ми гарантуємо легальну оптимізацію податків і платежів, засновану на попередніх прогнозах та ефективному плануванні.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Як ми працюємо

Ви можете сміливо звертатися до нас з питань податкового планування та оптимізації оподаткування незалежно від форми власності та виду діяльності вашого підприємства або фірми. Наші експерти проводять планування податків шляхом коригування діяльності та методів ведення обліку, попереднього розрахунку альтернативних схем сплати податків та платежів як по загальній діяльності підприємства, так і щодо конкретної угоди.

Співпраця з нас починається з підписання договору, в якому прописані всі деталі. На наступному етапі ви надаєте нам необхідні документи через уповноважену особу або наш представник забирає їх безпосередньо з вашого офісу. Умови конфіденційності поширюються на всю надану інформацію. В результаті ви отримуєте висновок у письмовій формі із зазначенням сильних і слабких сторін вашої діючої системи оподаткування і варіантів оптимізації. Надалі за бажанням клієнта наша співпраця може бути продовжена в рамках інших послуг з бухгалтерського та податкового обліку.

Вартість податкового планування

Тарифи на послуги податкового планування та оптимізації оподаткування в компанії ProAudit відрізняються приемлемостью і демократичністю. Вартість послуги визначається індивідуально для кожного клієнта з урахуванням особливостей бізнесу. Ціна попередньо обговорюється. Приблизну вартість можна дізнатися на нашому сайті за допомогою калькулятора розрахунку цін на послуги. Більше деталей — за вказаними телефонами у наших фахівців.

/uk/konsaltingovi-poslugi/podatkove-planuvannya/