Підбір бухгалтерів

Оперативний пошук компетентних співробітників

 1. ProAudit
 2. Консалтингові послуги
 3. Підбір бухгалтерів

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо послуги з пошуку кваліфікованих працівників бухгалтерії. Наші досвідчені експерти допоможуть вам оперативно знайти спеціалістів на посаду:

 • аудитора;
 • головного бухгалтера;
 • заступника головного бухгалтера;
 • бухгалтера на окремий ділянку обліку;
 • помічника бухгалтера.

Ми несемо відповідальність за надану послугу і гарантуємо заміну співробітника протягом трьох місяців з моменту прийому його на роботу у разі його невідповідності заздалегідь обумовленим вимогам.

Крім того, у вас є можливість задуматися чи вам потрібен штатний бухгалтер взагалі. Компанія ProAudit готова надати повний пакет послуг з бухгалтерського обліку в умовах аутсорсингу. Чому б і ні? Вам не потрібно обладнати окреме місце, купувати меблі і техніку, оплачувати відпускні та лікарняні. Хочете дізнатися більше про це — звертайтеся до наших фахівців по вказаному телефону.

Як ми це робимо

Знайти бухгалтера – вкрай складна і відповідальна задача. В першу чергу, потрібно чітко й правильно сформулювати вимоги до посади, а потім відшукати найбільш підходящого кандидата. В теорії все просто, але на практиці це не так. Сьогодні складно підібрати кваліфікованого фахівця, який ефективно і сумлінно буде виконувати свої обов’язки. Тому прекрасним виходом з цієї ситуації буде звернутися за допомогою до нас! З нами ви заощадите час і сили.

Ми знайдемо гідного кандидата в найкоротші терміни з урахуванням всіх особливостей вашого бізнесу. Наша команда експертів проводить ретельний відбір, який складається з декількох етапів:

 • оцінки як теоретичних, так і практичних знань кандидата;
 • тестування і перевірки професійної компетентності потенційного співробітника;
 • особистої співбесіди, щоб оцінити професійної кваліфікації;
 • аналізу наявного досвіду роботи;
 • оцінки особистісних якостей, які безпосередньо впливають на професійний рівень (наприклад, відповідальність, уважність, посидючість).

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Шукайте кваліфікованого співробітника бухгалтерії? Ми вам допоможемо в цьому! Підбір бухгалтера та інших працівників фінансового відділу потребує особливої уваги. Основним завданням бухгалтера є ведення фінансових справ підприємства або фірми. Саме він завідує всій конфіденційною інформацією, здійснює оптимізацію оподаткування, стежить за своєчасним нарахуванням та сплатою податків, формує звітність, несе відповідальність за виплату заробітної плати та інше. Ви повинні бути максимально впевнені в людині, якого берете на цю відповідальну посаду.

Не секрет, що знайти кваліфікованого головного бухгалтера або іншого працівника бухгалтерії сьогодні вкрай складно. До цього питання необхідно підходити максимально відповідально. Можна витратити купу часу і сил у пошуках гідного кандидата, а можна довірити це питання нам – справжнім професіоналам.

Вартість підбору бухгалтера

Ми пропонує доступні та вигідні ціни на послуги з підбору та пошуку співробітників бухгалтерії. Наші фахівці враховують особливості вашого бізнесу і попередньо обумовлюють вартість. Орієнтовний тариф можна дізнатися на сайті за допомогою калькулятора для визначення вартості послуг.

Потрібен компетентний співробітник? Звертайтеся до нас! Телефонуйте прямо зараз!

/uk/konsaltingovi-poslugi/pidbir-buhgalteriv/