Консультування

Бухгалтерський і податковий облік

  1. ProAudit
  2. Консалтингові послуги
  3. Консультування

Що ми пропонуємо?

В рамках послуги бухгалтерського консультування наша команда професіоналів ProAudit допоможе:

  • правильно оформити первинну документацію;
  • коректно сформувати бухгалтерську звітність згідно з чинним законодавчим нормам, стандартам і вимогам;
  • розробити та скласти договір будь-якої складності;
  • провести правову експертизу документів;
  • підготувати претензії;
  • ознайомити і розтлумачити правові акти законодавства у сфері бухгалтерського і податкового обліку та багато іншого.

Як ми працюємо?

Співпраця з нами може бути як на постійній основі, так і разовим в рамках договору на бухгалтерське обслуговування або договору на надання консультаційних послуг.

Ми готові надати вичерпну і оперативну консультацію з усіх питань, які можуть виникнути в процесі ведення бізнесу як в усній, так і в письмовій формі.

Усну консультацію ви можете отримати у нас в офісі. Оплата погодинна. Письмову консультацію або юридичний висновок з посиланнями на нормативно-правові акти ви можете отримати на електронну пошту або факсом.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Постійні клієнти в рамках договору про співробітництво можуть отримувати усну консультацію в телефонному режимі в будь-який зручний час.

Ми пропонуємо повний комплекс консультаційних послуг у сфері бухгалтерського і податкового обліку незалежно від форми власності та виду діяльності вашого підприємства або фірми. Ми допоможемо розібратися в чинному законодавстві і не упустити часті зміни норм, правильно і грамотно розібратися в нестандартних та нетипових ситуацій, з якими ваш бухгалтер не стикався раніше.

Ми – команда кваліфікованих бухгалтерів, аудиторів, юристів та інших експертів, які готові швидко і якісно проконсультувати у питаннях будь-якої складності з урахуванням ваших інтересів. Гарантією ефективності є високий професіоналізм і багаторічний досвід роботи у сфері бухгалтерського та податкового консультування.

Пам’ятайте, що своєчасна бухгалтерська і податкова консультація допоможуть не допустити помилок і проблем, які можуть стати причиною штрафних санкцій. Тому якщо виникли питання, сумніви в правильності чи нерозуміння якихось норм, негайно звертайтеся до нас і ми вам допоможемо!

У скільки ми оцінюємо консультацію з бухобліку?

Вартість консультування з питань бухгалтерського та податкового обліку визначається індивідуально для кожного клієнта і попередньо з ним обговорюється. Наші ціни на консультаційні послуги відрізняються доступністю і демократичністю. Орієнтовні тарифи можна дізнатися за допомогою калькулятора для розрахунку вартості послуг. Більше деталей — у наших фахівців за вказаними телефонами.

/uk/konsaltingovi-poslugi/konsultuvannya/