Консалтингові послуги

Якісно і оперативно

 1. ProAudit
 2. Консалтингові послуги

Види консалтингових послуг

Консультаційна підтримка Вашого бізнесу

Ми пропонуємо консультаційні послуги незалежно від форми власності та виду діяльності вашого бізнесу в сфері бухгалтерського та податкового обліку. Такий вид консалтингових послуг ми надається як на разовій основі в рамках договору на бухгалтерське обслуговування або договору на надання консультаційних послуг, так і на постійній.
Наші експерти надають вичерпну і оперативну консультацію в декількох формах:

 • в усній в офісі компанії «ПроАудит» (для разових клієнтів). Стати нашим постійним клієнтом та отримайте приємний бонус – консультації в усній формі в телефонному режимі в будь-який зручний для вас час;
 • в письмовій, яка здійснюється за заявкою клієнта (по факсу або електронною поштою).

Податкове планування

Таке важливе питання для будь-якого бізнесу як податкове планування ви можете сміливо довірити професіоналам ProAudit. Наші експерти допоможуть у пошуку засобів і методів для зниження податкового навантаження легальним шляхом без порушення чинного законодавства, а також виявити та усунути помилки у звітності та вберегти вас від нарахування штрафних санкцій та інших проблем.
Ми пропонуємо послуги консалтингу по оптимізації оподаткування як всієї діяльності клієнта, так і по окремим видам податків. Також доступно податкове планування по конкретних операціях.
Співпраця з нами розпочинається з укладення договору і надання усієї необхідної документації. Вашого уповноваженого представника може передати нам документи або наш співробітник готовий приїхати до вас в офіс і забрати їх. Вся інформація, надана клієнтом, є конфіденційною, доступ до неї мають лише працівники, які безпосередньо задіяні в процесі.
Завдяки кваліфікованим фахівцям, консалтінг група «ПроАудит» гарантує легальну і законної оптимізацію оподаткування, яка заснована на попередніх прогнозах та ефективному плануванні.

Підбір бухгалтерів

Шукаєте надійного та кваліфікованого працівника бухгалтерії? Тоді ви звернулися за адресою! Ми допоможемо вам знайти:

 • головного бухгалтера;
 • заступника головного бухгалтера;
 • аудитора;
 • бухгалтера на окрему ділянку обліку;
 • помічника бухгалтера.

Ми в найкоротші терміни знайдемо для вас компетентного працівника бухгалтерії з урахуванням специфіки і виду вашого бізнесу. Перед тим як запропонувати вам співробітника, наша команда експертів:

 • проводить оцінку як теоретичних, так і
 • практичних знань кандидата;
 • аналізує досвід роботи потенційного співробітника;
 • проводить тестування і співбесіду, щоб оцінити

Крім того, ми особливу увагу приділяємо особистісним якостям, наприклад, відповідальність до роботи, відносини в колективі та інше.
Ми несемо відповідальність за підбір персоналу для нашого клієнта і надаємо гарантію заміни співробітника протягом трьох місяців з моменту прийняття його на роботу.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Ми надаємо широкий спектр консалтингових послуг, які включають в себе консультування в області податкового і бухгалтерського обліку, податкове планування та підбір бухгалтерів.
Завдяки кваліфікованим і досвідченим аудиторам, бухгалтерам, юристам та іншим експертам з багаторічним досвідом роботи, ми:

 • надамо оперативну консультаційну підтримку;
 • відповімо на всі виниклі питання, пов’язані з бухгалтерським і податковим обліком;
 • допоможемо знайти і організувати роботу штатної бухгалтерії на вищому рівні.

Вартість консалтингових послуг

Компанія ProAudit пропонує прийнятні і конкурентні ціни на консалтингові послуги. Наші співробітники визначають вартість послуги з урахуванням особливостей бізнесу клієнта і заздалегідь обумовлюють її. Орієнтовний тариф можна розрахувати за допомогою калькулятора для розрахунку вартості послуг, який представлений на сайті.

/uk/konsaltingovi-poslugi/