Супровід перевірок

Оперативно, надійно, якісно

 1. ProAudit
 2. Бухгалтерські послуги
 3. Супровід перевірок

Податкова перевірка

Взаємодія з державними представниками – невід’ємна частина діяльності будь-якого підприємства. Податкова перевірка є однією з форм державного контролю. Особливістю українського законодавства є плутанина і суперечливість, що створює сприятливі умови для зловживання з боку представників контролюючих органів. Тому до питання перевірки потрібно підходити максимально відповідально і уважно. Під час інспектування необхідно, щоб документація була в порядку, а також потрібно знати правові норми та повноваження перевіряючих органів.

Згідно з Податковим Кодексом України, сьогодні посадові особи можуть проводити камеральні, документальні та фактичні податкові перевірки. Підготуватися самостійно до перевірки, вивчити все законодавство, окремі тонкощі і нюанси за короткий період — складно і нереально. Тому з цим питанням краще звернутися до таких професіоналів, як консалтингова компанія «ПроАудит».

Консалтингова група «ПроАудит» бере участь у планових та позапланових перевірках, супровід перевірок — також один з видів діяльності — до такими контролюючими органами, як податкова інспекція, пенсійний фонд і фонд соціального страхування.

Компанія «ПроАудит» має великий досвід роботи з різними перевіряючими органами. В структуру штату входять кваліфіковані юристи, бухгалтери, аудитори та експерти, які готові надати оперативну допомогу при проходженні будь-яких перевірок.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Податкова перевірка підприємства: повний комплекс послуг за прийнятною ціною

Команда професіоналів компанії «ПроАудит» допоможе уникнути штрафних санкцій і інших неприємностей, які можуть виникнути в результаті перевірки. При підготовці документації до перевірки, наші співробітники детально вивчають всі проблемні питання, а також визначають законність проведення заходу, здійснюють юридичний аналіз.
Супровід перевірок фахівцями компанії «ПроАудит» включає наступні послуги:

 • первинна підготовка, ознайомлення з первинною документацією і звітністю клієнта перед перевіркою;
 • виявлення слабких сторін, проблем та розробка механізмів їх вирішення;
 • надання рекомендацій щодо поведінки керівництва і співробітників під час перевірки;
 • представлення інтересів клієнта перед контролюючими органами;
 • юридична консультація з переліком документів, які можуть вимагати перевіряючі органи в ході здійснення перевірки;
 • аналіз актів перевірки перед їх підписанням;
 • захист інтересів клієнта і підготовка матеріалів
 • для опротестування штрафних санкцій (у разі їх виставлення компетентними органами) та інші послуги.

Консалтингова фірма «ПроАудит» пропонує послуги з супроводу перевірок, оскільки частина спірних питань, які виникають у ході інспекції, можна вирішити відразу, довівши правильність і законність дій. Ціна послуг залежить від складності, періоду перевірки і визначається тільки індивідуально.
Компанія «ПроАудит» гарантує конфіденційність інформації і даних клієнта, несе відповідальність за результати проведеної роботи. Всі деталі і нюанси прописуються в договорі, який укладається перед початком співпраці. Детальна інформація на сайті https://proaudit.ua/ або за вказаними телефонами.
Пам’ятайте, що важливу роль відіграє правильна і своєчасна підготовка до проведення перевірки.
Приїжджайте до нас в офіс або телефонуйте прямо зараз — наші фахівці готові допомогти вашому бізнесу!

/uk/buhgalterski-poslugi/suprovid-podatkovih-perevirok/