Міграційне право

Які послуги в галузі міграційного права ми пропонуємо

Багато українців не з чуток знайомі з умовами роботи міграційних служб: нескінченними чергами і заповненням величезної кількості документів. При цьому найменша помилка може затягнути процес або взагалі спричинити відмову в одержанні необхідних документів. Тому, щоб заощадити час і сили, краще скористатися допомогою професіоналів компанії ProAudit. Наша команда кваліфікованих юристів та експертів пропонує повний комплекс якісних послуг в галузі міграційного права за прийнятною вартістю.

Послуги міграційного права, які ми надаємо включають в себе:

  • номер платника податків (ідентифікаційний номер) – 5 р. д.;
  • дозвіл на працевлаштування в Україні – від 15 р. д.;
  • посвідка на тимчасове проживання в Україні (для працюючих) – від 10 р. д.;
  • продовження терміну перебування в Україні – 7 р. д.;
  • посвідка на постійне проживання в Україні – від 85 р. д.

Крім того, до ваших послуг:

  • професійна юридична консультація з питань міграційного права;
  • допомога в підготовці необхідних міграційних документів;
  • юридичний супровід;
  • представлення інтересів клієнта в органах міграційної служби та інших компетентних органах.

Наші фахівці гарантують високу якість виконання поставлених завдань і позитивне вирішення питань в максимально стислі терміни.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Міграційне право є галуззю права, яка регулює такі процеси, як виїзд за кордон (еміграція), в’їзд з-за кордону (імміграція) і переміщення громадян всередині країни. Сюди також відносяться туристичні та ділові поїздки, зміна місця проживання, питання громадянства, реєстрація та оформлення закордонного паспорта та інше.

Міграційне право стосується не тільки іноземців, але й громадян країни. Кожен громадянин України, який змінює місце проживання або, наприклад, бажає виїхати в іншу державу, автоматично підпадає під юрисдикцію цієї сфери. Особливістю цієї галузі є те, що міжнародні правові акти також впливають на міграційні процеси. Тому потрібно орієнтуватися як у національному законодавстві, так і в міжнародному. Розібратися в питаннях міграційного права будь-якої складності допоможуть наші експерти, які знають всі тонкощі і нюанси даної сфери.

Ми гарантуємо дотримання конфіденційності інформації і несемо повну відповідальність за надані послуги. Шукаєте ефективне і швидке вирішення юридичних питань? Звертайтеся до нас!

Вартість наших послуг

Ми пропонуємо доступні і прийнятні ціни на юридичні послуги в галузі міграційного права. Ми допоможемо вам заощадити час, гроші і сили. Вартість послуг визначається індивідуально для кожного клієнта з урахуванням особливостей і ступеня складності і попередньо обговорюється з ним. Приблизний тариф можна дізнатися на нашому сайті за допомогою Калькулятора розрахунку ціни послуг. Більше деталей — у консультантів за вказаними телефонами.