Аудиторські послуги

Перевіримо весь облік і звітність

Незалежна перевірка вашого бізнесу

Наша команда професіоналів надає аудиторські послуги. Ми оцінимо стан вашої фінансової звітності, підтвердимо достовірність інформації і визначимо ваші можливості в сфері бізнесу.
Компанія ProAudit здійснює свою діяльність на підставі Свідоцтва про внесення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів №4288 від 02.07.2009 року та пропонує повний спектр аудиторських послуг незалежно від вашого виду діяльності та форми власності. Саме ви – наш клієнт, визначаєте масштаби і характер перевірки.

Види аудиту

Експрес-аудит
Наші аудитори проводять вибіркову перевірку у максимально стислі строки (до 5 робочих днів) окремих ділянок обліку або періодів з метою виявлення помилок, які можуть з’явитися в обліку підприємства і викликати негативні наслідки, наприклад, штрафні санкції.

Податковий аудит
Допоможемо забезпечити фінансову безпеку підприємства, шляхом проведення незалежної перевірки різних видів податкового обліку. Крім того, наші фахівці допоможуть підготуватися до будь-якої можливої перевірки податкових органів.

Фінансовий аудит
Проводимо перевірку достовірності фінансової звітності та правильності ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Ми допоможемо визначити реальну прибутковість підприємства та оцінити ефективність вашої діяльності. В ході перевірки виявимо фінансові ризики і підготуємо рекомендації щодо їх зниження. Такий вид аудиту необхідний при отриманні ліцензії, ліквідації підприємства, формування та внесення коштів у статутний капітал, реєстрації випуску акцій і облігацій та в інших випадках.

Також ми пропонуємо послуги Комплексного аудиту, який об’єднує в собі Податковий та Фінансовий аудит.

Довірте нам рутину і займайтеся бізнесом

Є питання? Потрібна наша допомога?

Як ми працюємо

Співпраця з нами починається з укладення договору, в якому прописуються найменші деталі. Далі наші співробітники приїжджають до вас в офіс або ваш уповноважений працівник передає нам документацію. Після чого наша команда професійних аудиторів ретельно вивчають отримані документи, аналізують і перевіряють їх на достовірність. Після закінчення аудиторської перевірки (незалежно від виду) ми надає звіт і аудиторський висновок про достовірність бухгалтерської та податкової звітності з рекомендаціями щодо усунення виявлених помилок і проблем.
Важливо відзначити, що за бажанням керівництва клієнта співробітництво з компанією ProAudit може бути продовжено на постійній основі або для надання інших послуг.

Вартість аудиторської перевірки

Ціна аудиторських послуг від компанії ProAudit відрізняється своєю доступністю і демократичністю. Наші фахівці попередньо обговорюють вартість аудиторської перевірки з урахуванням особливостей вашого бізнесу. Орієнтовний тариф можна розрахувати за допомогою калькулятора для розрахунку вартості послуг.