(044) 501-10-10

Передзвоніть мені

Послуги

Консалтингова група «ПроАудит» пропонує повний спектр аудиторських, бухгалтерських і консалтингових послуг, а також супутні послуги з ведення кадрового обліку та підбору персоналу бухгалтерії. Ми пропонуємо нашим клієнтам виключно той перелік послуг, в якому ми є фахівцями. Політика нашої компанії спрямована на довгострокове та взаємовигідне співробітництво з нашими клієнтами та надання тільки якісних послуг. Співпрацюючи з нашою компанією, Ви зможете оцінити ряд конкурентних переваг «ПроАудит», що вигідно відрізняють нашу компанію від аналогічних бухгалтерських та аудиторських фірм.

Аудиторські послуги
Аудиторська діяльність «ПроАудит» здійснюється на підставі свідоцтва Аудиторської Палати України про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів № 4288 від 02 липня 2009 року. Ми пропонуємо весь перелік аудиторських послуг, від комплексного аудиту ведення фінансової діяльності компанії, до вибіркової перевірки окремих ділянок обліку.

Бухгалтерські послуги
Спектр бухгалтерських послуг, що пропонується компанією «ПроАудит» включає комплексне ведення бухгалтерського обліку Вашої компанії, а також ведення окремих ділянок, у тому числі тільки здачу звітності в усі інстанції або розрахунок заробітної плати співробітників. Ми можемо в найкоротші терміни виконати відновлення бухгалтерського та податкового обліку підприємства, скласти уточнені звіти, а також правильно організувати роботу бухгалтерії Вашої компанії.

Консалтингові послуги
У рамках надання консалтингових послуг «ПроАудит» пропонує нашим клієнтам постійну висококваліфіковану консультаційну підтримку з бухгалтерського та податкового обліку, супровід Вашої компанії при проходженні планових та позапланових перевірок контролюючих органів, а також оптимізацію оподаткування або податкове планування.

Супутні послуги
«ПроАудит» також надає супутні послуги бухгалтерського обліку, а саме продаж ліцензійних програм 1С, ведення кадрового діловодства Вашої компанії, а також ми готові взяти на себе підбір персоналу для Вашої бухгалтерії.