(044) 501-10-10

Передзвоніть мені

Продаж 1С:Підприємство

Консалтингова група «ПроАудит» співпрацює з офіційним партнером фірми "1С" в області економічного програмного забезпечення та здійснює постачання та установку програм 1С:Підприємство 7.7 і 8. Ми пропонуємо всі продукти 1С, зокрема: 1С:Підприємство 8 та 7.7, 1С:Бухгалтерія для України, 1С:Управління торгівлею, 1С:Зарплата і Кадри та інші. Також здійснюємо інформаційно-технічний супровід і оновлення програм 1С.

Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати Вам оптимальну конфігурацію програми 1С:Підприємство, врахують всі особливості Вашого обліку, а також можуть надати консультаційну підтримку при роботі з програмою.

Програми 1С:Підприємство призначені для вирішення широкого кола завдань з автоматизації облікової та офісної діяльності практично будь-якого підприємства. Для ефективної роботи з 1С:Підприємство необхідно використовувати тільки ліцензійну програму і систематично оновлювати обрану Вами конфігурацію 1С:Підприємство.

У комплект поставки кожного продукту 1С:Підприємство входить компакт-диск (и), документація (книги по роботі з програмою), реєстраційна анкета, конверт з маркою для відсилання реєстраційної анкети (ми її відправляємо самостійно в центральний офіс фірми 1С), ключ захисту від несанкціонованого доступу, диск інформаційно-технологічного супроводу ІТС на 6 місяців і договір на поставку інформаційно-технологічних матеріалів фірми «1С» для системи програм 1С:Підприємство.