(044) 501-10-10

Передзвоніть мені

Підбір бухгалтерів

Консалтингова група «ПроАудит» пропонує послуги по підбору співробітників бухгалтерії.

Компанія «ПроАудит» здійснює підбір співробітників бухгалтерії на наступні посади: головний бухгалтер, заступник головного бухгалтера, бухгалтер на окрему ділянку обліку, помічник бухгалтера, аудитор. Ми здійснюємо підбір співробітників виключно виходячи зі сфери нашої компетентності та спеціалізації нашої компанії. Наш досвід і виключно високий рівень знань у сфері бухгалтерського обліку та аудиту дозволяє здійснити підбір співробітників для компанії-клієнта якісно та в найкоротші терміни.

При підборі співробітника бухгалтерії для Вашої компанії ми проводимо повну оцінку теоретичних і практичних знань кандидата, проводимо тестування і два етапи співбесід для оцінки рівня професійної кваліфікації, аналізуємо наявний досвід роботи. Також окрему увагу при підборі кадрів ми приділяємо оцінці особистісних якостей кандидата, які впливають на професійний рівень, на стосунки в колективі, відповідальність і відповідність Вашій компанії. Компанія «ПроАудит» несе відповідальність за послугу, що надається і гарантує заміну співробітника на протязі 3 місяців з моменту прийому його на роботу.

Вартість послуги з підбору співробітників бухгалтерії становить 50 % одного місячного окладу по вакансії, встановлений після випробувального терміну. Оплата наших послуг здійснюється без передоплати і проводиться після виходу кандидата на роботу. Для кандидатів послуга безкоштовна.