(044) 501-10-10

Передзвоніть мені

Ведення кадрового обліку

Консалтингова група «ПроАудит» в рамках договору на бухгалтерське обслуговування пропонує послугу з ведення кадрового обліку підприємств. Ведення кадрового обліку компанії надається як на постійній основі, так і у формі разових послуг.

Схема проведення робіт з ведення кадрового обліку:
Для початку укладається договір на надання послуги з ведення кадрового діловодства. Надання послуг з кадрового обліку передбачає зберігання справ співробітників в офісі «ПроАудит», якщо інше не узгоджено при укладенні договору. Кадровий облік компанії тісно пов'язаний з бухгалтерським обліком, у зв'язку з цим необхідно, щоб кадровий облік вівся коректно і своєчасно.

Порядок виконання робіт передбачає щомісячне, а також по мірі необхідності, надання клієнтом інформації щодо змін в компанії, що стосуються кадрового обліку, зокрема: прийому та звільнення співробітників, відпусток, зміни розміру заробітної плати і преміювання, посадових змін, відряджень співробітників та іншого. По мірі надання даної інформації фахівці компанії «ПроАудит» оперативно здійснюють роботи з кадрового обліку, підготовку та оформлення необхідних документів, а також надають консультації нашим клієнтам. Ми маємо у своєму розпорядженні всі доступні засоби зв'язку, а також можемо в найкоротші терміни здійснити кур'єрську доставку оформлених документів в офіс клієнта.

Перелік виконуваних робіт:
- формування та ведення особових справ (заяви, накази, особові картки);
- розробка та впровадження необхідних документів (посадові інструкції, положення про підрозділи і т.п.);
- оформлення внутрішньофірмових наказів, відряджень;
- оформлення і супровід трудових книжок;
- оперативна робота зі штатним розкладом, графіком відпусток;
- оформлення свідоцтва соціального страхування;
- здача необхідної звітності до фонду зайнятості та органів статистики;
- контроль посад згідно Класифікатора професій;
- інші послуги за запитом замовника.