(044) 501-10-10

Передзвоніть мені

Супутні послуги

Консалтингова група "ПроАудит" пропонує послуги з підбору співробітників бухгалтерії і ведення кадрового обліку компанії. Також ми можемо допомогти в автоматизації обліку Вашої компанії за допомогою програми 1С:Підприємство від моменту підбору оптимально відповідної запитам Вашої компанії конфігурації до періодичного оновлення програми і консультаційної підтримки користувачів.

Перелік послуг, що надаються:

Юридичні послуги - послуги у сфері корпоративних відносин суб'єктів господарської діяльності, а також супроводження їх господарської діяльності.

Ведення кадрового обліку - включає в себе підготовку та ведення всієї кадрової документації Клієнта. У рамках даної послуги фахівці нашої компанії повністю або частково візьмуть на себе обов'язки по веденню кадрового діловодства Вашої компанії.

Підбір бухгалтерів - підбір співробітників бухгалтерії (головний бухгалтер, другий бухгалтер, внутрішній аудитор, бухгалтер на ділянку обліку) для Вашої компанії.

Продаж 1С:Підприємство - допомога в підборі оптимальної конфігурації програми 1С:Підприємство, постачання і встановлення програм 1С:Підприємство 7.7 та 1С:Підприємство 8. Оновлення програми 1С:Підприємство.