(044) 501-10-10

Передзвоніть мені

Наші переваги

Компетентність і професіоналізм співробітників
В Консалтинговій групі "ПроАудит" працюють тільки висококваліфіковані бухгалтери, аудитори і помічники бухгалтерів. Обов'язковою умовою для співробітників "ПроАудит" є наявність профільної вищої освіти за напрямом "Облік і Аудит". Фахівці компанії мають великий досвід роботи на підприємствах різних сфер діяльності, на посадах головного бухгалтера, аудитора, другого бухгалтера.
Політика керівництва "ПроАудит" спрямована на мінімізацію плинності кадрів, що позбавляє наших клієнтів від незручностей, пов'язаних зі зміною закріпленого за фірмою клієнта бухгалтера.

Конфіденційність інформації
Схема роботи з клієнтами нашої компанії побудована таким чином, що доступ до документації компанії-клієнта має обмежене коло співробітників, тільки безпосередньо задіяних у веденні чи перевірці діяльності компанії замовника. Договір, який підписується між "ПроАудит" і компанією-клієнтом захищає конфіденційність інформації замовника і передбачає відповідальність персоналу і компанії в цілому за дотримання умов щодо нерозголошення та захисту інформації.

Оперативність в обслуговуванні
Один із принципів роботи компанії "ПроАудит" - це оперативне обслуговування клієнтів. Керівництво і співробітники компанії завжди готові надати оперативні консультації і відповісти на питання замовника. Ви не зіткнетеся з ситуацією, коли за відсутності закріпленого за Вашою фірмою співробітника "ПроАудит" ніхто не зможе відповісти на Ваші запитання. Також наша компанія надає оперативні послуги з представлення інтересів замовника перед перевіряючими органами (при різних перевірках).

Відповідальність за результат
Компанія "ПроАудит" бере на себе відповідальність за роботу співробітників компанії в сфері ведення бухгалтерського обліку, результатів аудиторських перевірок, консультацій та інших послуг, що надаються компанією. Впевненість в результатах нашої діяльності та послугах, що надаються, забезпечується компетентністю і професіоналізмом співробітників, а також завдяки налагодженій в компанії поетапній перевірці роботи кожного співробітника. Планування діяльності та роботи персоналу компанії виключає поспіх і неякісне виконання роботи. Відповідальність за результат "ПроАудит" прописується в договорі, що укладається з компанією-клієнтом.

Індивідуальний підхід
Наша компанія готова забезпечувати замовнику індивідуальний підхід і бере до уваги специфічні вимоги наших клієнтів. Це відноситься до усіх етапів роботи, починаючи від способу зв'язку і передачі документації клієнту, до складання та надання специфічних звітів щодо діяльності компанії клієнта.