(044) 501-10-10

Передзвоніть мені

Термін подання Звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів

Фонд соціального захисту інвалідів в листі від 09.02.2010 р. № 1/6-20/06 "Щодо порядку подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів" визначив терміни подання Звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

Витяг з листа Фонду соціального захисту інвалідів:

Термін подання Звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів визначено п. 2 Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, які використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 р. № 70, а саме щорічно до 1 березня відділенням Фонду роботодавці подають відповідний Звіт.
У самій формі № 10-ПІ (річна) "Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів", затвердженої наказом Мінпраці від 10.02.2007 р. № 42, зазначено, що Звіт подається не пізніше 1 березня після звітного періоду.
Таким чином, з огляду на вищевикладене, визначено порядок вчинення дій, що мають юридичне значення, в останній день строку.
Якщо вказано подання Звіту роботодавцем не пізніше 1 березня, то він може зробити це дію до закінчення 24 години цієї дати. Момент закінчення 24 години визначається за місцем вчинення дії, тобто за місцевим часом.
У разі коли певна юридична дія слід зробити в установі в останній день строку, вона повинна бути досконала до моменту закінчення часу виконання відповідних операцій в цій установі, тобто до закінчення годин прийняття звітів відділеннями Фонду.