(044) 501-10-10

Передзвоніть мені

Аудиторські послуги

Консалтингова група «ПроАудит» пропонує аудиторські послуги для компаній всіх форм власності. Аудиторська діяльність Консалтинговою групою «ПроАудит» здійснюється на підставі Свідоцтва про внесення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, видане Аудиторською палатою України № 4288 від 02 липня 2009 року.
Аудиторська перевірка підприємства передбачає вивчення достовірності інформації про фінансову і господарську діяльність та формування на її підставі висновків про реальний фінансовий стан компанії.

Незалежна аудиторська перевірка господарської діяльності підприємства висококваліфікованими фахівцями аудиторської компанії «ПроАудит» допоможе визначити правильність ведення обліку штатними бухгалтерами, підтвердити правильність нарахування та сплати податків, а також відповідність звітності.

Ми здійснюємо аудит за ініціативою Замовника, який визначає характер і масштаби перевірки та пропонуємо наступну класифікацію аудиторських послуг, що надаються нашою компанією.

Перелік аудиторських послуг, що надаються:

Експрес-аудит - оперативна вибіркова аудиторська перевірка окремих частин і періодів фінансової діяльності компанії, що допомагає визначити проблемні ділянки в обліку.

Податковий аудит - аудиторська перевірка податкового та бухгалтерського обліку, метою якого є визначення правильності нарахування, сплати податків до бюджету і відображення їх у звітності.

Фінансовий аудит - аудиторська перевірка бухгалтерського обліку, метою якого є визначення правильності ведення бухгалтерського обліку в компанії і перевірка достовірності фінансової (бухгалтерської) звітності.

Комплексний аудит - аудиторська перевірка податкового та бухгалтерського обліку, метою якого є визначення правильності нарахування, сплати податків до бюджету і відображення їх у звітності, а також правильності ведення бухгалтерського та податкового обліку в компанії.