(044) 501-10-10

Передзвоніть мені

Про компанію

Консалтингова група «ПроАудит» пропонує клієнтам професійні послуги в сфері аудиту, бухгалтерського та податкового обліку.
Співпрацюючи з нашою компанією, ви зможете оцінити ряд конкурентних переваг Консалтингової групи «ПроАудит», що вигідно відрізняють нашу компанію від аналогічних бухгалтерських та аудиторських фірм. Політика нашої компанії спрямована на довгострокове та взаємовигідне співробітництво з нашими клієнтами та надання тільки якісних послуг. Також клієнтам Консалтингової групи «ПроАудит» гарантується повна конфіденційність інформації про їх компанії, що передається нам в процесі надання послуг.

На підставі свідоцтва Аудиторської палати України про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів № 4288 від 02 липня 2009 року ми здійснюємо аудиторську діяльність.

Ціни на аудит та бухгалтерські послуги в нашої аудиторської компанії доступні для клієнтів, всі види послуг виявляються в стислі терміни завдяки ефективній організації роботи наших фахівців.

Важливою конкурентною перевагою Консалтингової групи «ПроАудит» як бухгалтерської компанії є тісна взаємодія з офіційним партнером фірми «1С» в області економічного програмного забезпечення. Завдяки чому ми використовуємо в роботі коректно працюють і оновлені програми фірми «1С».

Співпрацюючи з нашою компанією в галузі аудиту та бухгалтерського обслуговування,

Територіально офіс компанії «ПроАудит» зручно розташований недалеко від станцій метро Печерська та Дружби народів (детальніше в розділі «Контакти»).


Сертифікати та свідоцтва компанії